backgroundImage

Ergonomické podložky pod myš

 

 

 

Co je ergonomická gelová podložka?  Ergonomická podložka pod myš s logem

Je to podložka pod myš se speciálně tvarovanou gelovou vložkou v místě zápěstí. Vložka eliminuje tlak na nervy a krevní cévy rukou a zajišťuje pohodlí během dlouhých hodin práce s počítačem. Je to také vynikající  reklamní pomůcka vzhledem k četnosti používání uživatelem.

Gelové podložky s logem společnosti

Ergonomické podložky jsou skvělým dárkem s logem vaší společnosti. Můžete je dát svým zaměstnancům jako vybavení pracoviště a také jako dárek. Bez ohledu na jejich účel budou atraktivním a funkčním zařízením a stále na očích.

 

Použití ergonomické podložky pod myš hraje velmi důležitou roli v prevenci syndromu karpálního tunelu a dalších nemocí horních končetin v důsledku dlouhodobé práce na počítači.

Ergonomickésuper gift 2019 podložky pod myš jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Nahoře je hladký nylon vhodný pro všechny typy počítačových myší.

Uvnitř je speciální měkká pěna a pod ní je pryžový protiskluzový povlak. Ve středu podpěry je velmi příjemný gel na dotek, který poskytuje vynikající podporu zápěstí, aniž by působil na tlak. Další výhodou gelu je, že se při kontaktu s tělem neohřívá a zůstává příjemně chladný.

Potisk: sítotransferový tisk 1-2 barvy nebo plnobarevný potisk.

 

Podložky s jednobarevným potiskem:                                                                                                    Podložky s dvoubarevným potiskem:

gelová podložka s logemergonomická podkožka s logempodložka pod myš s potiskem

 

Podložky s plnobarevným potiskem:

Podložky pod myš s polštářkem a mimořádně vizuálně zajímavým plnobarevným tiskem. Díky tomu můžete do tohoto malého předmětu vložit jakoukoli fotografii nebo grafiku související s podnikáním firmy nebo důležitou událostí. Nabízíme několik barev tohoto produktu.

ergonomická gelová podložka pod myš s logemergonomická gelová podložka pod myš s logemergonomická gelová podložka pod myš s logemergonomická gelová podložka pod myš s logemErgonomická podložka s logemgelová podložka s logem

Podložka s plnobarevným potiskem byla oceněna v soutěži SUPER GIFT během Marketingového festivalu 2019.

 

Bílé sublimační podložky

Bílá barva podložky umožňuje plné využití plochého povrchu výrobku. Grafika ve formě fotografie, obrázku nebo jiného designu.

gelová podložka pod myš s logemgelová podložka s logemgelová podložka s logem

gelová podložka s logemgelová podložka s logemgelová podložka s logem

 

 

Elegantní reklamní sady s ergonomickou gelovou podložkou

Sada obsahuje ergonomickou podložku pod myš a dále volitelně na přání zákazníka: počítačová myš, USB flash disk, power banka nebo pero.

gelová podložka s logemgelová podložka s logemergonomické gelové podložky s logemergonomické gelové podložky s logemergonomické gelové podložky s logemergonomické gelové podložky s logem

Ergonomické gelové podložky pod myš - jednobarevné - dostupné barvy:

Ergonomické gelové podložky pod myš – dvoubarevné : bílá podložka pod zápěstí + barva na ploché části - dostupné barvy:

Balení podložek

Podložky standardně balíme do jednotlivých plastových sáčků. Na přání klienta můžeme polštářky zabalit do speciálních blistrů, které mají na zadní straně karton. Karton může mít individuální potisk.

Zobrazit více
Tato kategorie neobsahuje žádné produkty
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 0

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).