backgroundImage

Chráněná dílna

chráněná šicí dílna ZaffraChráněná dílna Zaffra na výrobu reklamních předmětů a originálních výrobků

Naše chráněná dílna Zaffra zaměstnává osoby se zdravotním postižením a zaměřuje se na výrobu a kompletace reklamních předmětů pro firemní zákazníky. Našim hlavním cílem je nabízet kvalitní produkty a služby a zároveň pomáhat lidem, kteří nemají snadnou životní situaci, začlenit se do plnohodnotného a prospěšného pracovního procesu. 

Na výrobu využíváme vlastní stroje a pracovní kapacity. Vlastníme gravírovací vláknový a CO2 laser, provozujeme kompletační a šicí dílnu. 

 

Ano, máme status chráněné dílny a  zaměstnáváme osoby se zdravotním omezením. Ale to není to, co nás spojuje. Spojuje nás chuť společně tvořit. 

Nastavené překážky přeskakujeme a tvoříme radost z jedinečných a precizně vyrobených produktů. V naší dílně panuje dobrá nálada, profesionalita a chuť pracovat. Pojďte se přesvědčit... 

Chráněná dílna Zaffra, naše společné pracoviště, nám umožňuje vzájemně se od sebe učit a inspiruje nás k posouvání profesních, ale též osobních hranic. A i když každý z nás ví, že život to někdy umí pěkně roztočit, snažíme si udržet rovnováhu, dobrou náladu, vnášet do pracovních dní optimismus a společnými silami přispívat k podnětnému a tvůrčímu prostředí. Jen tak máme pocit, že to, co děláme, dává smysl..

 

ZÁKLADNÍ PORTFOLIO VÝROBY

- šicí dílna - individuální zakázky pro firmy, dlouhodobá kooperace s fiermními odběrateli

- výroba ze dřeva a plexiskla

- laserové gravírování do dřeva a kovu

- kompletace výrobků a komponentů

- výrobky ze dřeva

- reklamní předměty na míru

- česká handmade výroba

- individuální projekty 

 

Podrobné informace na www.zaffra.cz 

 

KDO STOJÍ ZA NAŠÍ PRACÍ?

Lidé v dílně jsou nepochybně hnacím motorem veškerých projektů a jejich pečlivost a radost je odrazem jejich spokojenosti, která je pro firmu na prvním místě.

Lidépod jejichž rukama v chráněné dílně Zaffra vzniká čistá, nekoncentrovaná radost v podobě výrobků z látky, dřeva a kovu.  

 

Duši naší šicí dílny tvoří trojice úžasných žen, které se výborně doplňují jako kousky skládačky.

Skládačky, která pak dále pokračuje a tvoří jeden velký společný obraz a příběh o vnitřní síle dokázat něco krásného.   

         

JANIČKA                                                           ZDEŇKA                                                            RENČA

 

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ PRO FIRMY

Pro zaměstnavatele, kteří mají více než 25 zaměstnanců a tudíž mají ze zákona povinnost zaměstnávat 4% osob se změněnou pracovní schopností, je výhodné s chráněnými dílnami spolupracovat, neboť tuto povinnost mohou plnit i dalšími dvěma způsoby:

  • zadáváním výroby těmto pracovištím

  • odebíráním výrobků chráněných dílen

Firmám umožňujeme oba tyto způsoby - nabízíme možnost kompletace vašich výrobků, balíčků, grafické služby, služby šicí dílny a laserového centra a v neposlední řadě nákup veškerých reklamních předmětů a dalších výrobků a služeb.

Rádi se s Vámi osobně setkáme a probereme možnosti spolupráce.

 

VÝHODY SPOLUPRÁCE

Jaké pro Vás plynou výhody ze spolupráce s námi?

- splnění zákonné povinnosti podílet se na zaměstnávání OZP

- snížení objemu administrace a více času na vlastní práci

- značná finanční úspora

- podpora zaměstnávání osob se zdravotním postižením

 

Podrobnější informace o zaměstnávání občanů se sníženou pracovní schopností lze nalézt v zákoně č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

  

  

Kde je možné koupit výrobky chráněné dílny?

Výrobky chráněné dílny jsou vyráběny a kompletovány většinou na zakázku, především pro firemní zákazníky. V průběhu celého roku naše výrobky nabízí i některé spolupracující obchody a galerie po celé republice.

Výrobky chráněné dílny však můžete koupit i z pohodlí domova na eshopu www.zaffra.cz

Nákupem originálních výrobků od zdravotně postižených přispíváte k sociálnímu a pracovnímu začlenění těchto osob. Děkujeme.

 

SLUŽBY PRO FIRMY - KONTAKTUJTE NÁS

Líbí se Vám naše výrobky? Rádi by jste zadali individuální poptávku? Kontaktujte nás:

Ing. Jana Fajnorová - koordinátor projektů chráněné dílny
tel: +420 702 018 259, e-mail: fajnorova@faxx.cz

Chráněná dílnu najdete ve Starém městě u Frýdku-Místku na ul. Železniční I 144.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).