backgroundImage

Žvýkačky

Individuálně balené žvýkačky s vlastním potiskem již od 1 000 ks!

Reklamní žvýkačky pro různé příležitosti

Ať už organizujete velkou firemní akci, malou svatbu nebo jen propagujete nově otevřený obchod, žvýkačky s vlastním potiskem určitě udělají na vaše cílové publikum dojem a zaujmou.

Žvýkačky pro firmy a jednotlivce

Žvýkačky s potiskem nejsou vhodné pouze pro velké hotely nebo restaurace. Díky tomu, že jsme schopni připravit vlastní žvýkačky již od 1 000 kusů, mohou tento marketingový nástroj využít i malé firmy či jednotlivci. Vlastní tištěné žvýkačky budou skvělým nástrojem při propagaci vašeho nového produktu, služby nebo jen budování povědomí o vaší značce.

Pro koho jsou vhodné?

Věříme, že i pro vás. Díky své nízké ceně, inovativnosti a téměř neomezeným možnostem tisku jsou naše žvýkačky opravdu zajímavým marketingovým médiem, ze kterého můžete těžit.

Příchutě

Žvýkačky nabízíme ve dvou nejoblíbenějších příchutích - Peppermint a Spearmint. Jsou bez cukru a bez aspartamu. Jsou čerstvé, dlouhotrvající a bez jakýchkoliv umělých barviv nebo umělých aromat.

Proč mít vlastní žvýkačky?

Až 62% lidí žvýká žvýkačku po jídle, aby osvěžilo dech. To je hlavní důvod, proč jsme přesvědčeni, že žvýkačka je nejlepším malým dárkem, který můžete poskytnout, pokud jde o hygienu, chuť nebo zdrav  ý životní styl.

Udělejte dojem na své zákazníky a nabídněte jim malý dárek – žvýkačku ve vlastním designu. Určitě je potěšíte a zároveň si vybudujete povědomí o značce, ze kterého budete mít prospěch později.

Ať už provozujete restauraci, hotel nebo společnost, ukažte svým zákazníkům, že vám na nich záleží. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žvýkačky jako marketingové médium

Zvyšujte povědomí o své značce pomocí našich vlastních tištěných žvýkaček. Vaše logo na obalu prémiové žvýkačky vytvoří pozitivní asociaci s vaší společností. I malé balení našich žvýkaček lze použít pro velké a odvážné marketingové kampaně.

Skvělé reklamní médium, ideální pro propagaci nových produktů nebo událostí, výborný drobný dárek pro reklamní akce, POS akce apod.

             

Jedinečné balení         Vlastní unikátní grafický design obalu. Naplatíte další poplatky za grafickou přípravu a nejsou zde žádné další skryté náklady.

Kvalitní tisk                Celý obal vytiskneme podle vašich potřeb. V plné barvě a ve fotografické kvalitě.
                                Neplatíte za žádné další barvy ani nastavení tisku

Švýcarská kvalita        Žvýkačky jsou vyráběny ve Švýcarsku z těch nejkvalitnějších surovin.
                                Neobsahují žádný cukr, umělá barviva ani umělá vůně, jsou bez aspartamu.

Inovativní marketing   Vlastní tištěná žvýkačka může být použita v různých marketingových kampaních.

Žvýkačka vs. sladkosti Žvýkačky jsou mezi spotřebiteli populárnější než levné reklamní cukrovinky.
                                Nejen, že jsou zdravější, ale také slouží jako vynikající propagační dárek.

Nízká cena                 Příznivé ceny již od malého množství kusů. Žádné další náklady za grafickou přípravu a nastavení tisku.

Od malého množství   Při objednávání od nás se nemusíte obávat velkých objemů. Můžete mít vlastní žvýkačky již od pouhých 1 000 kusů. 

Dodací lhůty              Standartdní doba dodání pro Vaše potištěné žvýkačky do 3-4 týdny po obdržení objednávky. 

 

Pro cenovou nabídku nás kontaktujte na info@faxx.cz 

Tato kategorie neobsahuje žádné produkty

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).